,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ спільно із Британською Радою в Україні запрошує до навчання за Програмою «Активні Громадяни»
Четвер, 12 січня 2017 10:37

ЧДТУ спільно із Британською Радою в Україні запрошує до навчання за Програмою «Активні Громадяни»

ЧДТУ спільно із Британською Радою в Україні запрошує до навчання за Програмою «Активні Громадяни»

- Учасники програми отримають можливість знайти своє місце у розбудові громадянського суспільства та навчитися розробляти та втілювати проекти соціальної дії, – повідомила координатор ресурсного центру зі сталого розвитку ЧДТУ, координатор проекту «Активні Громадяни» Юлія Ткаченко. – До участі запрошуються молодь, учні 11 класу, студенти, викладачі, громадські активісти та всі ті, хто хоче розвиватися та змінювати світ навколо себе, хто хоче і готовий до активної дії! Девіз справді Активних громадян: «Думай глобально – дій локально!»!
Для участі необхідно попередньо заповнити анкету, що знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScd74gjOxuZBSn-9kmxCQkKIqYVD2kfqeFpxKOJ8Wae3B42Jw/viewform
Дати проведення тренінгів Програми «Активні Громадяни»:
- 25-27 січня 2017 р.;
- 1-3 лютого 2017 р.;
- 8-10 лютого 207 р.
Адреса проведення тренінгів Програми «Активні Громадяни»: бул. Шевченка, 460, Черкаський державний технологічний університет, (вхід через головний корпус).
Початок знайомства та реєстрації - 10.00.
Для довідки:
«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.
Контактна інформація:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Євтушенко Артем, 0634660951;
Ткаченко Юлія, 0638664956