Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ відвідали вихованців Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини
П'ятниця, 23 грудня 2016 09:32

Вони подарували малятам солодощі та принесли найбільш необхідні засоби для догляду за малюками (памперси, шампуні, мило, серветки, дитячі креми). Зібрати кошти для дітей  КЗ„Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини”  ЧОР ініціювала студентська рада гуртожитку №3. Тож 21 грудня група студентів ЧДТУ, мешканців гуртожитку №3, відвідала три групи дитячого закладу, вихованці якого були щиро раді і гостям, і їх подарункам.