Ви тут: ЧДТУ Новини Сьогодні - День Святого Миколая!
Понеділок, 19 грудня 2016 09:28

Сьогодні - День Святого Миколая!

19 грудня ми відзначаємо День Святого Миколая – свято, якому налічується вже багато століть. Виникло воно приблизно після 345-го року від Різдва Христового.  Святий Миколай, за переказами, був багатою людиною, єпископом, що дбав про бідних людей. Саме тому у цей день також  відзначається  і Міжнародний день допомоги бідним.І саме цей день є найкращим приводом потурбуватись про нужденних і допомогти ближнім.

Нехай цей день стане ще однією світлою миттю життя для Вас і всіх тих, кому Ви допоможете і про кого попіклуєтесь у цей день. Сердечно бажаємо, аби цього дня до Ваших осель завітали світло і радість, а Святий Миколай приніс безліч дарунків і приємних сюрпризів. Нехай  світле цього свята оберігає від всіляких негараздів! Щастя вам і достатку, наснаги і натхнення, миру і добра! Зі святом!