Ви тут: ЧДТУ Новини У Кам’янському заповіднику відкрилася виставка живопису студентів ЧДТУ
Вівторок, 22 листопада 2016 16:27

У Кам’янському заповіднику відкрилася виставка живопису студентів ЧДТУ

Урочисте відкриття виставки робіт наших студентів, що у майбутньому стануть дизайнерами, днями відбулося у Кам’янському державному історико-культурному заповіднику

На виставці представлені живописні та графічні роботи студентів, плакатне мистецтво, дизайн-проекти інтер’єрів та предметно-просторового середовища.

Першими відвідувачами виставки стали  випускники двох шкіл м. Кам’янка, їх викладачі, мистецтвознавці відомого історико-культурного комплексу, студенти та  викладачів ЧДТУ. Усі присутні із цікавістю слухали розповідь завідувача кафедри дизайну Наталі Романенко  про особливості навчання професії дизайнера, що є одною із найбільш популярних спеціальностей серед вступників до ЧДТУ.

(Фоторепортаж викладача кафедри дизайну В.Ю.Тимошенка)