Ви тут: ЧДТУ Новини Інтернаціональний футбольний турнір відбувся у ЧДТУ
Вівторок, 22 листопада 2016 12:15

Інтернаціональний футбольний турнір відбувся у ЧДТУ

Інтернаціональний футбольний турнір  відбувся у ЧДТУ

Днями на футбольному майданчику зустрілися збірні команди студентів Туркменістану,  країн Африки та України

Із вітальним словом на відкриті турніру до футболістів звернулися директор центру по роботі з іноземними студентами Олександр Білик та завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ Василь Загородній.

Окрім студентів Черкаського державного технологічного університету, до складу команди студентів Африки долучилися й футболісти Черкаського національного університету. Турнір проходив за коловою системою.

«Кожен матч був захоплюючим і цікавим, а біля футбольного майданчика збиралося все більше вболівальників. Жодна з команд не грала у півсили», - зазначив Василь Загородній.

У підсумку, місця розподілилися таким чином:

І місце – збірна команда України;

ІІ місце –збірна команди Туркменістану;

ІІІ місце –  збірна команда країн Африки.

Команди були нагороджені кубком змагань та грамотами університету.

Інтернаціональний футбольний турнір серед іноземних і українських студентів відбувся за підтримки в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора, Центру по роботі з іноземними студентами, спортивного клубу та кафедри фізичного виховання  ЧДТУ.