Ви тут: ЧДТУ Новини Перетягування канату та битва подушками: в ЧДТУ відбулося спортивне козацьке свято
Вівторок, 11 жовтня 2016 16:07

Друге спортивне козацьке свято «Козаків славні сини» відбулося в Черкаському державному технологічному університеті. Захід, приурочений Дню захисника України та Дню Українського козацтва відбувся на Площі Знань перед університетом.

-Хотів би побажати сім’ям тих хлопців, які перебувають зараз у зоні АТО мужності, терплячості, а самим воїнам – здоров’я і витримки, - сказав у привітальному слові боєць 57-ї окремої механізованої бригади, ветеран АТО, студент першого курсу Факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Валентин Круцюк.

Студенти змагалися у перетягуванні канату та битві подушками, а також смакували козацьким кулішем, створеним студентами Факультету харчових технологій та сфери обслуговування.

Перемогу в змаганні з перетягування канту здобули студенти Будівельного факультету, а найкращим «бійцем подушками» став студент того ж факультету Сергій Кірілов.