Ви тут: ЧДТУ Новини Триває акредитація журналістів на вибори ректора
Вівторок, 11 жовтня 2016 13:10

Триває акредитація журналістів на вибори ректора

Триває акредитація журналістів на висвітлення виборів ректора Черкаського державного технологічного університету. Для акредитації необхідно прислати лист-заявку на бланку ЗМІ на ім'я Голови організаційного комітету з обрання керівника (ректора )ЧДТУ Лазуренка Валентина Миколайовича на адресу: ЧДТУ, бул. Шевченка 460, м. Черкаси, із проханням акредитувати відповідних працівників, або надати тимчасове посвідчення, на період виборів, представнику ЗМІ.

Лист-заявка повинен містити дані щодо назви ЗМІ, прізвища, імені, по-батькові та посади відповідного представника ЗМІ, і має бути підписаний керівником ЗМІ  та засвідчений печаткою. До заяви додають копії документів, що посвідчують особу журналіста чи оператора.

Акредитація триває до 13.10.2016.