Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти та школярі Черкас презентували відеоролики на соціальну тематику
П'ятниця, 07 жовтня 2016 12:10

Студенти та школярі Черкас презентували відеоролики на соціальну тематику

Вчора на площі Черкаського державного технологічного універстиету відбулась відеовечірка «Creative Art-Street Night», на якій студенти та школярі презентували власні відеоролики про мир, соціальні проблеми та сталий розвиток.

dsc03593

- Цей захід у нас дійсно мистецький. Наші студенти не тільки вміють навчатися, а й організовувати та брати участь в таких нетипових для нашого університету заходах, – сказав Олег Григор.

dsc03591

- У нас із друзями виникла ідея зняти відео про соціофобів, тобто про людей, які мають проблеми у спілкуванні, показавши її на прикладі взамостосунків хлопця та дівчини, — розповів учасник конкурсу соціальних відеороликів студент факультету економіки та підприємництва Сергій Кваша.

dsc03588

- Насамперед ми хотіли показати, що кожен студент може втілити свою ідею і кративно заробити гроші. Якщо, наприклад, у нас немає грошей, то ми можемо заробити і на тих самих каштанах, про які ми показували в нашому відеоролику. На нашому прикладі ми показали, що студенти вміють бути креативними та активними, — розповіла про мету відео «Як заробити гроші» студентка кафедри економіки та підприємнитва Іванна Миколинець.

На заході були представлені 11 робіт.

1. «Як заробити гроші» — кафедра економіки та підприємнитва;
  2. «Дитина та батьки через призму часу» — кафедра економіки та підприємнитва;
  3. «Поклик душі» — кафедра міжнародної економіки;
  4. «Майбутні олігархи» — кафедра бухгалтерського обліку;
  5. «Фінанси – це еліта» — кафедра фінансів;
  6. «На сьомому поверсі» — кафедра фінансів;
  7. «Vibe of communication (Прокачай свої комунікативні навички)» — кафедра економіки та підприємнитва;
  8. «Визнач кольори свого успіху» — кафедра маркетингу;
  9. «Мрія»;
  10. «Green Town» — Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка;
  11. «Удосконалюємо країну разом» — Єрківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України В. М. Чорновола.

За результатами жюрі перемогу у номінації найкраща акторська гра отримав артист з відеоролику «Поклик душі».

За найкращу ідею нагороду отримала команда з кафедри економіки та підприємнитва «Як заробити гроші», а за найкращу режисерську та операторську роботу — команда також з ЧДТУ, яка створила відео «Мрія».

Проте ніхто не залишився без подарунка. Всі учасники отримали призи від спонсорів.

dsc03576

Крім нагороджень переможців у межах заходу діяла фотосушка зі світлинами студентського життя, виступали університетські музиканти. Увечері всі бажаючі взяли участь у великій студентській вечірці в одному з нічних клубів міста.

dsc03578

dsc03592