,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ відбулася «ярмарка професій»
Вівторок, 04 жовтня 2016 18:59

В ЧДТУ відбулася «ярмарка професій»

В ЧДТУ відбулася «ярмарка професій»

Традиційна «ярмарка професій» відбулася в Черкаському державному технологічному університеті. На профорієнтаційному заході були присутні представники Черкаського центру зайнятості та потужних підприємств міста

Студенти ЧДТУ зустрілись з потенційними роботодавцями. Ринок праці потребує кваліфікованих працівників, тому «Ярмарка професій» у стінах університету вже стала традиційною.

«До нас завітали представники таких фірм як «Сатурн», «Юрія Фарм», «Темп», – розповідає організатор ярмарки, директор центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Світлана Лишко,– «Також ПАТ «Азот», «Фокстрот», ДП «СанСервіс Столиця», «Телеперфоменс», «Черкаський шовковий комбінат (ЧШК)»

Деканати університету чітко вислідковують де і за якою спеціальністю влаштовуються студенти. ВипускникиЧДТУпрацюють в кожній галузі міста Черкаси.

 «Наші студенти працюють не лише в Черкасах, але і в інших містах. Наприкладв Кропивницькому працюють близько 10% спеціалістів з нашого університету на різних промислових підприємствах. Ми турбуємось про перше робоче місце наших випускників, адже воно дозволить визначитись з професією і майбутнім кар’єрним зростом. Ми тісно співпрацюємо практично з усіма підприємствами тацентром зайнятості. Надаємо будь-яку консультацію і допомагаємо працевлаштуватися нашим студентам», - коментує в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Черкаський центр зайнятості працює з випускниками за двома напрямками. Профорієнтаційна робота спрямованана складання резюме і зустрічі з потенційними роботодавцями. На сьогодні в Черкаському центрі зайнятості880 актуальних вакансій, які студенти моглипобачити на ярмарку, поспілкувавшись з представниками віддів кадрів різних підприємств. Учасники заходу мали змогу провести першу в своємужитті співбесіду і скористатися послугами працівників HR-менеджменту.

«Зараз певна незбалансованість попиту і пропозицій на ринку праці, який потребує,в основному,робітничих професій. Ми надаємо змогу студентам без досвіду роботи поспілкуватись з роботодавцями на різноманітних подібних заходах. Таких якярмарки вакансійтадні відкритих дверей», - пояснює директор Черкаського центру зайнятості Оксана Щербак

Перше працевлаштування завжди складне і хвилююче. Але роботодавці, що були присутні на заході готові допомогти випускникам зробити перші кроки в професії.

«Я сам більше як 30 років випустився з подібного університету і все життя займаюсь виробництвом. Ми готові брати студентів без досвіду роботи і робити з них гідних спеціалістів та інженерів, які потрібні для нашого виробництва. На роботу беремо лише офіційно і ділимося своїм власним досвідом», - коментує директор групи «Венето» Олександр Згіблов