Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ студенти-активісти спільно з викладачами провели спартакіаду з Міні-футболу
Понеділок, 03 жовтня 2016 15:47

За грамоти та солодкі призи змагались чотири команди з кожного поверху першого гуртожитку в Міні-футболі.

«Студентська рада першого гуртожитку зажди пропагує здоровий спосіб життя. Ми звернулись за допомогою до кафедрифізичного виховання і вони всіляко сприяли нам в організації дійства»,- коментує захід голова студентської ради першого гуртожитку  Олександр Сергієнко.

Найспритнішою виявилась команда 5-ого поверху, яка посіла почесне перше місце
«Вирішив зіграти за поверх,бо проживаю на ньому 5-й рік,і хотів підтримати своїх. Команда зібралась чудова, було чимало вболівальників, хотілось виграти і нам це вдалось. Спочатку гра йшла не на нашу користь,але вже в другому таймі ми перейняли ініціативу. І змогли переломити хід гри. Маю море позитивних емоцій, і задоволення від результату. Дуже вдячний організаторам,які порадували переможців чудовим призом - кавуном!»,- ділиться враженнями футболіст з 5-ого поверху Олександр Марченко.