Ви тут: ЧДТУ Новини Посвята першокурсників факультету економіки та управління у студенти (ФОТОРЕПОРТАЖ)
П'ятниця, 16 вересня 2016 14:23

Посвята першокурсників відбулася на "Площі знань" в ЧДТУ.

Хлопці та дівчата в складі новосформованих груп виконували різні вправи та освоювали навички ефективної командної роботи.

«Успішність роботи керівника визначається успішністю роботи його команди, саме тому ми розпочинаємо наш навчальний процес саме з TEAMBUILDINGу» - наголошує декан факультету економіки та управління Наталія Прямухіна.

У процесі виконання десяти різних, але однаково цікавих вправ першокурсники мали можливість познайомитися з історією навчального закладу. Студенти грали у вікторину та проходили символічну низку перешкод на шляху до своєї мети. В рамках посвяти був проведений танцювальний флешмоб.