Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ стартував проект "Creative Art-Street Night"
Вівторок, 06 вересня 2016 14:48

В ЧДТУ стартував проект "Creative Art-Street Night"

спільно з ГО «Центр соціальних комунікацій» за підтримки бізнес-структур області та проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

запрошує Вас до участі в

Проекті

«Creative Art-Street Night»

до участі в конкурсі запрошуються навчальні заклади області

(вищі навчальні заклади, коледжі, технікуми, гімназії, колегіуми, загальноосвітні школи тощо).

Оголошується конкурс  короткометражних відеоробіт у номінаціях:

1) найкраща відеопрезентація навчального закладу/факультету/спеціальності (на вибір);

2) найкраща презентація Цілей сталого розвитку «Ми – за цілі сталого розвитку!!!»;

3)  найкраща відеоробота на тему «Партнерство заради миру»;

4) найкраща соціальна відеоробота;

5) найкраща відеоробота у сфері молодіжної політики.

Для участі в конкурсі необхідно до 20.09.2016 р. подати заявку за аплікаційною формою: on-line заявка.

Конкурс розпочинається 1 вересня 2016 р., останній термін подачі відеоробіт – 24 вересня 2016 р.

5 жовтня 2016 р. о 10.00 відбувається фіксація голосів та будуть визначені по 3 роботи у кожній номінації, які будуть презентовані на Creative Art-Street Night.

6 жовтня 2016 року на території паркової зони університету (біля корпусу №2) відбудеться Creative Art-Street Night.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі.

З повагою, організаційний комітет

Creative Team, ЧДТУ