Ви тут: ЧДТУ Новини Вступна кампанія в ЧДТУ успішно розпочалась
Вівторок, 12 липня 2016 15:40

Вступна кампанія в ЧДТУ успішно розпочалась

В Черкаському державному технологічному університеті успішно стартувала вступна кампанія 2016 року.

В перший день до приймальної комісії вишу, задовго до її відкриття, прийшло багато абітурієнтів. Не дивлячись на ті технічні неполадки загальноукраїнського сервісу з подання електронних заяв, які обмежували подання заяв на вступ до усіх ВНЗ України, в тому числі і в ЧДТУ, в перший день було подано 135 електронних заяв на перший курс. В цілому на сьогодні до приймальної комісії подано понад 700 заяв від вступників до навчального закладу.

Адміністрація навчального закладу щиро дякує своїм майбутнім студентам за те, що вони обирають саме наш навчальний заклад – єдиний технологічний виш Черкащини – для здобуття майбутньої професії.