Ви тут: ЧДТУ Новини В Україні стартувала вступна кампанія до вишів
Вівторок, 12 липня 2016 13:48

В Україні стартувала вступна кампанія до вишів

Абітурієнти можуть подавати 15 заяв за 5 спеціальностями в різних вишах

В Україні 11 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів.
Всі абітурієнти подаватимуть документи в електронній формі шляхом заповнення заяви в режимі онлайн на інтернет-сайті http://ez.osvitavsim.org.ua.

Подавати документи тільки в паперовій формі зможуть лише особи, які мають право:

• на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти;
  • на зарахування за співбесідою;
  • на зарахування за квотами.

Абітурієнти можуть подавати 15 заяв за 5 спеціальностями в різних вишах.
Прийом документів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти триватиме всього два з половиною тижні - з 11 липня до 18:00 27 липня. Якщо абітурієнт вступає на спеціальність, де обов'язковим є проведення творчих/фізичних випробувань, а також якщо має право на здачу іспитів або співбесіди, то останнім днем подання документів є 20 липня (18:00), а проведення конкурсів повинно відбутися протягом 21-27 липня.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що в цьому році близько 50% випускників зможуть вступити на бюджет. За її словами, держзамовлення для вишів, які підпорядковуються Міністерству освіти і науки України, становитиме 245 тисяч осіб, серед них орієнтовно 217 тисяч – обсяг місць на денну форму навчання.