Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ. Випуск. 2016 рік. З фінішу у новий життєвий старт
Середа, 13 липня 2016 13:02

ЧДТУ. Випуск. 2016 рік. З фінішу у новий життєвий старт

ЧДТУ. Випуск.  2016 рік. З фінішу у новий життєвий старт

Наприкінці червня – на початку липня 2016 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврів, магістрів та спеціалістів студентам всіх факультетів.
З вітальним словом до випускників та їх батьків, викладачів, гостей ЧДТУ лінгвістичного факультету, факультету інформаційних технологій і систем, будівельного факультету, факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування та дизайну від імені ректорату звернувся в.о. ректора Олег Григор. Проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Сергій Заболотній привітав всіх присутніх на урочистостях на факультеті електронних технологій, а проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко – на факультеті харчових технологій та сфери обслуговування і на факультеті економіки та управління.
В ході урочистих заходів випускників привітали піснями та танцями активісти Студентського клубу Центру студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ.
Адміністрація ЧДТУ щиро вітає випускників ЧДТУ з отриманням дипломів про освіту та бажає подальших успіхів у житті!