Ви тут: ЧДТУ Новини Міністерство молоді та спорту інформує про проведення громадською організацією «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» заходу для молоді «Hi-tech пікнік»
П'ятниця, 08 липня 2016 10:38

«Hi-tech пікнік» - це безкоштовний одноденний комплекс заходів, спрямований на популяризацію технічної галузі серед українського населення та молоді, зокрема.
Метою проекту є створення платформи для налагодження співпраці між бізнесом, державою та суспільством, як поштовх до розвитку новітніх українських технологій. В рамках заходу відбудуться виставки-презентації науково-технічних доробків, винаходів, інноваційних ідей у сфері технологій, форум із Обговорення актуальних питань розвитку технічної галузі, тематичні змагання та конкурси. Захід пройде 23 липня з 10:00 до 22:00 на центральній площі м. Хмельницький. Більш детальна інформація про захід доступна за посиланням

minmolod