Ви тут: ЧДТУ Новини Звернення до колективу в/о ректора Черкаського державного технологічного університету
Середа, 25 травня 2016 13:08

Дорогі друзі!

Хочу щиро подякувати всім науково-педагогічним працівникам, співробітникам, студентству, працівникам Смілянського промислово-економічного коледжу за участь у виборах ректора Черкаського державного технологічного університету 24 травня 2016 р. Явка виборців становила 94,5%, що свідчить про високий рівень патріотизму, відповідальність та чітку громадянську позицію нашого дружного колективу.
    Дякую всім членам Організаційного комітету з проведення виборів ректора ЧДТУ та Виборчій комісії університету за злагоджену роботу та добросовісне відношення до організації й проведення чесних, демократичних та прозорих виборів ректора ЧДТУ.
    Окрему подяку хочу висловити засобам масової інформації Черкащини за об’єктивне і неупереджене висвітлення перебігу виборів.
    Щиро поважаю вибір кожного з Вас!

в.о. ректора Черкаського державного
технологічного університету