Ви тут: ЧДТУ Новини Біля ЧДТУ – STOP уже не заборонено!
Субота, 21 травня 2016 12:35

Біля ЧДТУ – STOP уже не заборонено!

Всі, хто проживає в районі Черкаського державного технологічного університету, в останні місяці неодноразово спостерігали, як поліцейські з «мигалками» кружляли по бульвару Шевченка та відганяли водіїв, забороняючи їм зупинятися біля університету. Справа в тім, що на перехресті бульвару Шевченка (парна сторона) та вул. Чехова встановлений знак 3.34 «Зупинку заборонено».
    Адміністрація ЧДТУ таки достукалася до управління патрульної поліції в м. Черкасах з пропозицією прибрати знак, що створював перешкоди для бажаючих зупинитися біля університету. Поліцейські запевняють, що інформацію з пропозицією про необхідності демонтажу дорожнього знаку, який вводить необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху направлено до Черкаської міської ради. Тепер ЧДТУ буде ще «доступнішим».