Ви тут: ЧДТУ Новини Черкаський державний технологічний університет долучився до тиждня безпеки дорожнього руху
Понеділок, 16 травня 2016 13:24

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 16 по 22 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, підтримки Кабінету Міністрів України, із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.
    Мета Тижня – об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.
    План заходів кафедри БЖД, автошколи ЧДТУ та науково-технічної бібліотеки ЧДТУ:
    16.05.16 відбудеться зустріч викладачів кафедри БЖД та автошколи ЧДТУ зі студентами, яка присвячена питанням:

• Персональна оцінка ризиків виникнення ДТП та індивідуальні причини небезпечного поводження учасників дорожнього руху.
  • Результати моніторингу виконання «Стратегії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні» на період до 2015 року.

16.05.16 на сторінці кафедри БЖД і сайті ЧДТУ буде розміщено наступну інформацію для студентів:

• Статистика ДТП по Україні за 2014 - 2015 рік.
  • Звіт про результати моніторингу виконання Стратегії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року.
  • Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів та практичні аспекти їх застосування в Україні.
  • Безпека пішоходів. Керівництво з безпеки дорожнього для керівників та спеціалістів.
  • Наїзд на велосипедиста. Аналіз причин та наслідків ДТП.
  • Відеоролики з безпеки руху.

19.05.16  з  11.00  до  12.00  у  вестибюлі  2  корпусу  ЧДТУ  відбудеться захід: «Я ХОЧУ БУТИ У БЕЗПЕЦІ, Я ОБІЦЯЮ!».
    20.05.16 на сторінці кафедри БЖД і сайті ЧДТУ буде розміщено аналіз анкетування студентів з питання: «Персональна оцінка ризиків виникнення ДТП та індивідуальні причини небезпечного поводження учасників дорожнього руху».
Сторінка кафедри БЖД