Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ започаткована нова Великодня традиція
П'ятниця, 29 квітня 2016 12:55

В ЧДТУ започаткована нова Великодня традиція

28 квітня 2016 року в Черкаському державному технологічному університеті була започаткована нова традиція зустрічі колективу з керівництвом приурочена до свята Великодня.

Відкрив Великодню зустріч  виконуючий обов’язки ректора, професор Сергій Назаренко.

Як зазначила завідувач кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ Наталія Романенко, університет шанобливо ставиться до українських народних традицій, яскравим прикладом цього є організована напередодні дизайнерами виставка українських писанок в холі І корпусу.

Гості заходу разом пригадали традиції, що склалися віками по підготовці та святкуванню Великодня.

Привітальні слова пролунали з вуст, протоієрея, вельмишановного отця Олександра, настоятеля храма «Святої мучениці Тетяни», української православної церкви.

Христос Воскрес!