Ви тут: ЧДТУ Новини СТУДЕНТИ-ЕКОЛОГИ РАЗОМ ІЗ ВИКЛАДАЧАМИ ВІДВІДАЛИ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕНДРОПАРК
П'ятниця, 29 квітня 2016 12:10

СТУДЕНТИ-ЕКОЛОГИ РАЗОМ ІЗ ВИКЛАДАЧАМИ ВІДВІДАЛИ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕНДРОПАРК

26.04.15 р. в рамках загально-екологічної практики студенти кафедри екології І та ІІ курсів разом з викладачами відвідали Кіровоградський дендропарк, створений ще у 1958 році, та ознайомились з видами різноманітних дерев і чагарників на площі 45 га. У 1972 році - парк був віднесений до категорії парків-пам'яток. В дендропарку є алея туй, висаджена на честь 70-річчя Кіровоградської області, але його справжня родзинка - 100 тис. тюльпанів, які розцвітають в кінці квітня.

Усі були зачаровані різнобарв'ям квітучих рослин, доглянутими клумбами та алеями і отримали масу задоволення від побаченого. Повертаючись додому, подорожуючі також завітали у місцевий краєзнавчий музей меценатів Барських, ознайомились з історією міста, цікавими експонатами, серед яких: старовинні ікони, вироби із золота, срібла, китайський фарфор, одяг кіровоградських міщан, зброя та інше.

Такі цікаві подорожі не тільки розширюють кругозір студентів, згуртовують їх, але і навчають любити та пишатись Україною!