Ви тут: ЧДТУ Новини Відкриття тижня романо-германської філології та перекладу в ЧДТУ
Четвер, 28 квітня 2016 16:20

Відкриття тижня романо-германської філології та перекладу в ЧДТУ

25 квітня 2016 року на кафедрі романо-германської філології та перекладу лінгвістичного факультету ЧДТУ відбулося урочисте відкриття тижня романо-германської філології та перекладу, який вже став традиційним на факультеті.

В.о. ректора ЧДТУ професор Сергій Назаренко привітав викладачів і студентів кафедри з відкриттям тематичного тижня та побажав творчої наснаги, а також успішного проведення всіх заходів.

На свято завітали також перший проректор Олег Григор та проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко.

Декан лінгвістичного факультету професор Людмила Білик виступила з вітальним словом. Зав. кафедри романо-германської філології та перекладу доцент Зоя Кучер розпочала офіційну частину заходу врученням грамот найкращим студентам спеціальності «Переклад».

Мовами заходу були німецька та французька. Студенти продемонстрували не лише високий рівень володіння іноземними мовами, але й творчий підхід, неординарність та креативність.