Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ ПЕРЕДАВ БЛАГОДІЙНУ ЕСТАФЕТУ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТУ
П'ятниця, 22 квітня 2016 16:23

ЧДТУ ПЕРЕДАВ БЛАГОДІЙНУ ЕСТАФЕТУ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТУ

Впродовж тижня в холі Черкаського державного технологічного університету експонувалась виставка творчих робіт черкаського фотографа Ігоря Єфімова у рамках тижня доброти. Мета виставки - донести оточуючим, що онкохворі дітки потребують підтримки нашого суспільства. ЧДТУ став третім навчальним закладом міста Черкаси, в якому експонувалась дана виставка.

22 квітня 2016 року в.о. ректора ЧДТУ Сергій Назаренко передав благодійну естафету Східноєвропейському університету економіки і менеджменту.

На офіційну церемонію передачі благодійної естафети до технологічного вишу завітали ректор Східноєвропейського університету, доктор економічних наук Любов Шпак та проректор з організаційної роботи та зовнішніх зв’язків Віктор Миколенко.