,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ мають можливість стати сертифікованими спеціалістами Мережевої Академії Cisco
П'ятниця, 22 квітня 2016 13:07

Студенти ЧДТУ мають можливість стати сертифікованими спеціалістами Мережевої Академії Cisco

Студенти ЧДТУ мають можливість стати сертифікованими спеціалістами  Мережевої Академії Cisco

В Черкаському державному технологічному університеті на факультеті інформаційних технологій і систем урочисто відкрита Мережева Академія Cisco.

Офіційно відкрив Мережеву Академію Cisco. виконуючий обов’язки ректора, професор Сергій Назаренко.

«…Тепер наші студенти матимуть можливість безкоштовно навчатись за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями по навчальних матеріалах Cisco, що дає можливість покращити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці», - зазначив в.о. ректора Сергій Назаренко.

На урочистому відкритті заходу з нагоди Дня створення Академії були присутні: проректор з науково-дослідної роботита міжнародних зв’язківСергій Заболотній, проректорз гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, декан факультету інформаційних технологій та систем Ірина Трегубенко, завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Юрій Триус та представники передових ІТ фірм Черкащини.

На початку грудня 2015 року Черкаський державний технологічний університет та американська корпорація Cisco Systems дійшли згоди щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. Наш університет став першим серед вищих навчальних закладів Черкаської області, де почала  функціонувати така Академія.

Також досягнута домовленість із авторизованим учбовим центром Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка про інформаційну та методичну підтримку при створенні міжфакультетської навчально-наукової лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, на базі якої буде функціонувати Мережева Академія Cisco.

Її функціонування заплановано вже з 1 вересня 2016, два викладачі-тренери отримали Cisco сертифікати початкового рівня, а в програмі підготовки студентів, які будуть навчатися за напрямами, що пов’язані з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, будуть інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

Реалізація даного проекту на базі Черкаського державного технологічного університету дозволить суттєво підвищити рівень підготовки студентів та сприятиме майбутньому їх працевлаштуванню.

Довідково: Корпорація Cisco Systems, Inc., світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення, інвестувала більш ніж 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм.

Крім традиційних тренінг-центрів з вузькоспеціалізованими, одно-двотижневими курсами, корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії – Cisco Systems Networking Academy (Мережевих Академій Cisco), яких на сьогодні у всьому світі налічується вже більше 10 тисяч.

Такі Академії створюються при вищих навчальних закладах для поглиблення класичних університетських курсів, пов’язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями, на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти-випускники Академії, склавши відповідні іспити, стають сертифікованими спеціалістами Cisco.