,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся День ІТ-кар'єри ("IT Career Day")
Понеділок, 21 березня 2016 16:16

У ЧДТУ відбувся День ІТ-кар'єри ("IT Career Day")

У ЧДТУ відбувся День ІТ-кар'єри ("IT Career Day")

Десять Черкаських ІТ-компаній та майже шість сотень студентів і гостей Черкаського Державного технологічного університету взяли участь у "IT Career Day", який відбувся 18 березня 2016 року у І копусі ЧДТУ.

Більшість підприємств та організацій, які взяли участь у заході, працюють на ринку ІТ-технологій не один рік. Серед них - SPD-Ukraine, QATestLab, Master of Code, eKreative, InterLink, TransferWise, QuartSoft, AlphaWebGroup, ROSSERY, та інші.

Організували зустріч "IT Career Day"  Черкаський державний технологічний університет та центр розвитку кар’єри Masters Academy. Основною метою заходу, організованого в провідному технологічному виші Черкаської області, є допомога студентам в отриманні потрібної інформації для свідомого та цілеспрямованого розвитку кар'єри в ІТ галузі.

За допомогою спеціальних інформаційних стендів випускники і студенти ЧДТУ не лише познайомилися з діяльністю тих або інших підприємств, але й, передусім, дізналися про наявні в них вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики. Під час заходу студентам продемонстрували сучасні технології, які їх цікавили, і молодь отримала змогу ознайомитися з роботою гаджетів, серед яких — техніка від GDG Cherkasy. Зокрема, учасникам зустрічі розповіли про гранти, стажування та практики.

На офіційному відкритті виступив в.о. ректора Сергій Назаренко, декан факультету інформаційних технологій і систем Ірина Трегубенко та керівник “Черкаси ІТ кластеру” Микола Кудрявцев.

Відвідувачі заходу протестувати своє резюме, пройшли тренувальну співбесіду та на практиці визначили власний рівень знання та володіння англійською мовою. А ще з перших вуст отримали інформацію - до чого треба бути готовим потенційному працівнику і які є перспективи кар’єрного зростання в ІТ-сфері на Черкащині.