Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти та викладачі ЧДТУ представили свої роботи на виставці «Art-текстиль Черкащини»
П'ятниця, 19 лютого 2016 10:43

17 лютого 2016 року в Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка творчих робіт майстрів з текстилю під назвою «Art-текстиль Черкащини», де було 80% від загального обсягу виставлених робіт – роботи викладачів і студентів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету.

Виставка об’єднала творчість декількох поколінь і була представлена у великому світлому залі музею.

Модератор виставки – відомий на Черкащині фахівець з квілінгу й печворку (клаптикове шитво) Лариса Шейх.

З вітальним словом до зібрання звернулася завідувач кафедри дизайну ЧДТУ, професор Романенко Наталія Григорівна, заслужений художник України Афонін Віктор Андрійович, заслужений майстер народної творчості Теліженко Олександра Василівна, які відмітили особливо високу якість студентських робіт.

Довідково: «Art-текстиль» – це виставка, що іскриться різними техніками, фактурами, темами, образами і настроями. Це – оаза мрій і спогадів, адже поєднує канонічність та варіативність, традиційність та індивідуальність. Безумовно, вона буде сприяти підвищенню професіоналізму майстрів, розширенню можливостей мистецтва текстилю та подальшій його популяризації.