Ви тут: ЧДТУ Новини Засідання науково-технічної ради в ЧДТУ
Четвер, 18 лютого 2016 12:35

Засідання науково-технічної ради в ЧДТУ

15.02.2016 року в кінозалі ЧДТУ (І корпус) під головуванням першого проректора Олега Олександровича Григора відбулося засідання науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету. На засіданні були присутні 53 члени науково-технічної ради з 67. На засідання були запрошені к.т.н., доцент каф.КІТП, наук.керівник д/б теми №204-15 Бондаренко Ю.Ю., к.е.н., доцент каф.фінансів Ткаченко Ю.В., асистент каф.КІТП Заїка В.М., к.т.н., м.н.с. д/б теми №204-15 Салагор А.М., ст.викл. каф.ПЗАС Вовченко О.В., ст.викл. каф.КНІТУ Андрієнко В.О., к.т.н., доцент, доцент каф.ІБКІ Бабенко В.Г., ст.лаборант каф.буд.констр. Юрченко С.В.

В порядку денному розглядались питання:

1. Про бюджетне фінансування фундаментальних та прикладних науково-технічних досліджень на 2016-2017 рр.
  2. Звітування стипендіатів Кабінету Міністрів України про виконану роботу.
  3. Висунення кандидатів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2016-2017 роки.
  4. Різне.

З доповідями виступили:

1. Проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв‘язків, д-р техн. наук, доцент Сергій Васильович Заболотній:
  • про бюджетне фінансування фундаментальних та прикладних науково-технічних досліджень на 2016-2017 рр.;
  • про необхідність термінового упорядкування інформації в міжнародній системі відкритого ідентифікатора авторів ORCID щодо наукової діяльності науково-педагогічних співробітників ЧДТУ.
  1. Вчений секретар НТР Максим Олексійович Бондаренко про виконану роботу стипендіатів Кабінету Міністрів України.
  2. Зав.кафедри філософії, д-ра філос. наук, професора Анжелу Іванівну Бойко про затвердження організаційного, програмного комітетів та робочої програми НПК «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект».
  3. Також слухали про висунення кандидатів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2016-2017 роки старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Володимира Олександровича Андрієнка; канд. техн. наук, доцента, доцента кафедри інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії Віру Григорівну Бабенко; канд. техн. наук, старшого викладача кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Олександра В‘ячеславовича Вовченка; канд. техн. наук, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Інну Володимирівну Герасименко; старшого лаборанта кафедри будівельних конструкцій Юрченка Сергія Васильовича;

Відповідно до протоколу № 1 засідання науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету від 15.02.2016 р. ухвалили:

1. Інформацію Сергія Васильовича Заболотнього прийняти до відома, рекомендувати науково-педагогічним працівникам ЧДТУ терміново наповнити власний профіль інформацією про наукові публікації;
  2. Вважати роботу, виконану стипендіатами Кабінету Міністрів України, задовільною та затвердити звіти стипендіатів про результати досліджень за звітний період. Рекомендувати продовження виплати стипендії Кабінету Міністрів України на наступний звітний період (при наявності бюджетного фінансування по даній статті витрат) чинним стипендіатам;
  3. Висунути за результатами таємного голосування кандидатури старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Володимира Олександровича Андрієнка, канд. техн. наук, доцента, доцента кафедри інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії Віру Григорівну Бабенко, канд. техн. наук, старшого викладача кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Олександра В‘ячеславовича Вовченка, канд. техн. наук, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Інну Володимирівну Герасименко, старшого лаборанта кафедри будівельних конструкцій Сергія Васильовича Юрченка на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2016-2017 роки.
  4. Затвердити організаційний, програмний комітет та текст робочої програми науково-практичної конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект».

Галерея зображень