Ви тут: ЧДТУ Новини На конкурсній основі в ЧДТУ набирається група для безоплатного стажування практиків в Норвегії і Шрі-Ланці
Четвер, 18 лютого 2016 09:21

На конкурсній основі в Черкаському державному технологічному університеті набирається група для безоплатного стажування практиків в Норвегії і Шрі-Ланці, в рамках проекту Європейського союзу «Еразмус плюс» - розбудова потенціалу вищої освіти 561755-EPP-1-2015-1-NO-EPPKA2-CBHE-JP-Гармонізація університетської освіти пов’язаної з водними ресурсами.

Конкурсне тестування  буде проходити 22.02.2016 за адресою:

Бульвар Шевченка 460 (аудиторія 410-А ІІ корпус).

За додатковою інформацією звертатися за номером  73-02-21.

Список зареєстрованих студентів на проходження тестування  англійською мовою з предметів: водопідготовка та очистка стічних вод, фізико-хімічні основи аналітичного контролю води та інструментальні методи аналізу.

П.І.П. Освітній рівень
1 Горбатько Єгор Валерійович магістр