Ви тут: ЧДТУ Новини Священика-професора ЧДТУ привітали зі святом Тетяни
П'ятниця, 29 січня 2016 11:01

Священика-професора ЧДТУ привітали зі святом Тетяни

25 січня вшановується пам'ять мучениці Тетяни, і саме в цей день відбулась Божественна Літургія в одному із храмів міста Черкаси, який названий на честь цієї шанованої святої, повідомляє сайт Черкаської єпархії УПЦ (МП).

Цей храм розташований на території одного із корпусів Черкаського державного технологічного університету. Сама ж парафія була створена з благословення Митрополита Черкаського та Канівського Софронія порівняно нещодавно, наприкінці травня 2014 року.

Очолив святкове богослужіння настоятель цього храму священик Олександр Пилипенко, який працює професором ЧДТУ та очолює кафедру автомобілів та автомобільного господарства, особисто викладає багато дисциплін за цим фахом. Крім того, отець Олександр є прямим нащадком відомого старця сучасності архімандрита Серафима (Тяпочкіна).

Поздоровити отця Олександра і всіх Тетян прийшло багато віруючих людей, серед яких були присутні колишній ректор цього університету Юрій Лега та чинний керівник цього вищого навчального закладу Сергій Назаренко.

Джерело: http://procherk.info/news/7-cherkassy/39726-cherkaskogo-svjaschenika-profesora-privitali-zi-svjatom-tetjani