Ви тут: ЧДТУ Новини В Черкаському державному технологічному університеті продовжується реалізація програми утеплення приміщень
Четвер, 28 січня 2016 14:23

Ще в серпні 2015 року, згідно із графіком і затвердженої Комплексної програми енергозбереження та економії енергоресурсів, було розпочато масштабну заміну вікон у навчальних корпусах університету. Робота не припиняється навіть при несприятливих для цього погодних умовах.

На енергозберігаючі склопакети сьогодні замінено вже понад 80 вікон! Це не тільки створить тепловий і естетичний комфорт, а і поліпшить умови для роботи та навчання викладачів і студентів, що неодмінно відобразиться на якості результатів в досягненні вершин знань.