Ви тут: ЧДТУ Новини Обговорення проекту “Положення про порядок заохочення осіб, які працюють у Черкаському державному технологічному університеті та колективів структурних підрозділів університету”
Четвер, 23 квітня 2015 17:28

Обговорення  проекту “Положення про порядок заохочення осіб, які працюють у Черкаському державному технологічному університеті та колективів структурних підрозділів університету”

Запрошення до обговорення

Нагородна комісія ЧДТУ запрошує  обговорити  проект “Положення про порядок заохочення осіб, які працюють у Черкаському державному технологічному університеті та колективів структурних підрозділів університету.

З документом можна ознайомитись нижче:

Пропозиції надавати

голові Нагородної комісії ЧДТУ,

д.т.н., професору Валентині Максимівні Лукашенко

(контактний телефон (0472)73 02 13).