Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ готовий до нового навчального семестру
П'ятниця, 27 лютого 2015 14:27

ЧДТУ готовий до нового навчального семестру

2 березня у Черкаському державному технологічному університеті почнеться другий семестр. З цього приводу ректор університету Тамара Качала провела нараду з деканами факультетів та керівниками структурних підрозділів. Доповідачі звітують – прийняти студентів після канікул готові.

Чи готовий виш до забезпечення навчального процесу та чи укомплектована матеріально-технічна база лабораторій, навчальних аудиторій, а також студентських гуртожитків для успішного навчання і проживання молоді, – з’ясовували на робочій нараді.

– За організацію навчального процесу в умовах імплементації нового Закону України «Про вищу освіту» відповідальний кожен викладач та співробітник університету, – акцентувала Тамара Качала, звертаючись до присутніх.

З інформацією про проведену роботу виступили начальник навчального відділу В. Ковтун та декани факультетів. Доповідачі повідомили про готовність викладачів до початку нового семестру та наголосили: колективи кафедр налаштовані на продуктивну роботу.

З нетерпінням чекаємо студентів у стінах рідного університету і бажаємо успішного семестру.