Ви тут: ЧДТУ Новини Колектив ЧДТУ привітав видавництво «ІнтролігаТОР» із 20-річчям
П'ятниця, 27 лютого 2015 14:25

Колектив ЧДТУ привітав видавництво «ІнтролігаТОР» із 20-річчям

25 лютого видавництво «Відлуння-Плюс» (нині – «ІнтролігаТОР») приймало вітання – цьогоріч йому виповнилося 20 років. Привітати колектив видавництва зійшлися колеги-видавці, автори, художники та посадовці. З вітальною адресою на свято завітали і представники Черкаського державного технологічного університету.

Починаючи з 1995 року, викладачі та співробітники Черкаського технологічного з активно друкуються у видавництві, яке на той час мало назву «Відлуння». З-поміж понад тисячі книг, які випустило у світ видавництво за всю історію існування, власну нішу мають і наукові студії представників ЧДТУ.

Така активна співпраця була б неможливою без індивідуального та фахового підходу, злагодженої роботи на всіх етапах підготовки видання, а також якісної поліграфічної бази. Все є невід’ємною складовою роботи видавництва І, звичайно ж, неабияку роль у цьому відіграє колектив, який завжди випромінює творчість та натхнення.

Тож ще раз вітаємо ювілярів!