Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ вітає Кувейт з річницею Незалежності
П'ятниця, 27 лютого 2015 14:28

ЧДТУ вітає Кувейт з річницею Незалежності

З нагоди 54-ої річниці Національного Дня і  24-ої річниці Дня Визволення Держави Кувейт. Посольство Кувейту в Україні запросило керівництво Черкаського державного технологічного університету на урочистості. Представив виш на прийомі у посольстві декан факультету по роботі з іноземними студентами Тарас Білокінь.

– Ми щиро вдячні послу Кувейту в Україні панові Юсефу Аль-Габанді за надану можливість розділити з Вашою країною таку важливу подію – відзначення  Дня Незалежності. Ви перемогли загарбників 24 роки тому, а ми протистоїмо їм наразі, – наголосила ректор ЧДТУ Тамара Качала у листі-подяці панові послу Кувейту.

Колектив ЧДТУ висловлює сподівання щодо подальшої плідної співпраці на освітніх теренах з новою країною-партнером.

Галерея зображень