Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ взяли участь в Чемпіонаті гри «Крокодил»
Четвер, 04 грудня 2014 13:59

Студенти ЧДТУ взяли участь в Чемпіонаті гри «Крокодил»

1 грудня 2014 р. відбувся Чемпіонат гри «Крокодил» між ВНЗ міста Черкаси.

Команда Студентської ради Черкаського державного технологічного університету прийняли виклик та успішно зігравши в гру одержала перемогу і пройшла в наступний етап турніру, де буде змагатись з командою паралельного відбіркового туру за вихід в Супер-фінал.

Супер-фінал гри відбудеться між командами м. Черкас та м. Москви (Російська Федерація).

Організаторам цього надзвичайно веселого і незабутнього заходу є компанія «Teleperformance» – світовий лідер з надання послуг аутсорсингових контактних центрів.

Для довідки: крокодил –(також має назву Асоціації) – словесна гра, що заснована на розвиненому асоціативному мисленні і здібностей вибудовувати логічні ланцюжки і асоціації до них. Також не мало важливі і акторські здібності.