,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ собріолог Юрій Оробець розповів студентству про мистецтво тверезості
Четвер, 23 травня 2024 13:15

У ЧДТУ собріолог Юрій Оробець розповів студентству про мистецтво тверезості

У ЧДТУ собріолог Юрій Оробець розповів студентству про мистецтво тверезості

23 травня 2024 року в Черкаському державному технологічному університеті український собріолог, заступник голови громадської організації «Рух» Твереза Україна» Юрій Оробець провів лекцію з мистецтва тверезості для студентської молоді вишу.

– Тверезість − це природній стан людини, яка вільна від запрограмованості на самоотруєння інтоксикантами та фізичного отруєння ними в будь-якій кількості,  − з визначення тверезості розпочав бесіду з молодими людьми Юрій Григорович.

Собріолог зауважив, що тверезий стан дається людині від народження, а потім у неї цю тверезість забирають шляхом надання хибної інформації.

Під час лекції, яка продовжилася в укритті університету, викладач мистецтва тверезого способу життя розповів про вплив алкоголю на організм людини та на власному прикладі пояснив, що зловживання психоактивними речовинами є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна при бажанні змінити. Товариська бесіда-діалог Юрія Оробця з молоддю мала на меті викликати усвідомлення,  що шкідливі звички перешкоджають розвитку особистості та стають перепоною на шляху до життєвого успіху.