Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-екологи ЧДТУ відвідали підприємство UKRAVIT SCIENCE PARK
Четвер, 21 березня 2024 10:11

Студенти-екологи ЧДТУ відвідали підприємство UKRAVIT SCIENCE PARK

20 березня 2024 року студенти спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету в межах вивчення освітньої компоненти «Основи промислової екології» разом із доценткою кафедри екології Людмилою Ящук та завідувачкою лабораторіями Любов’ю Плахотньою відвідали підприємство UKRAVIT SCIENCE PARK, що розташоване у місті Черкаси.  Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися із виробництвом, продукцією та сферою діяльності компанії UKRAVIT. Сучасні технології виробництва, лінії фасування продукції і цех виробництва полімерної тари викликали неабиякий інтерес та зацікавленість у студентів. На підприємстві запроваджені екологізовані технології, послуги і продукція має міжнародну екологічну сертифікацію.

Молодь відвідала  потужний лабораторний комплекс підприємства із сучасним обладнанням, ознайомилися із видами досліджень, які проводять фахівці.

Приємні і незабутні враження отримали учасники екскурсії від відвідування Інституту здоров’я рослин.

Сьогодні була чудова екскурсія на  підприємство UKRAVIT. Це велике потужне підприємство, мені дуже сподобався цех  виробництва полімерної тари.  Вразили лабораторії та їх оснащення, а також рослини, що вирощені в особливих умовах, поділилася враженнями третьокурсниця  Марина Дорофієнко.

Кафедра екології ЧДТУ висловлює вдячність співробітникам підприємства UKRAVIT SCIENCE PARK за гостинність, змістовну екскурсію та отримані знання.