Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра фінансів ЧДТУ запрошує на відкриття Global Money Week 20 березня
П'ятниця, 17 березня 2023 10:38

Кафедра фінансів ЧДТУ запрошує на відкриття Global Money Week 20 березня

Із нагоди Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ‒ 2023) кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету запрошує 20 березня 2023 року студентів, колег та всіх охочих о 10:00 до Зали засідань на відкриття Global Money Week в ЧДТУ.

Планується виступ із вітальним словом в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора та декана Факультету економіки та управління Віктора Демиденка, ознайомлення з програмою Global Money Week в ЧДТУ на період 20 березня – 02 квітня 2023 р., а також інтерактивні тренажери та ігри.

О 14:00 на сторінці ТАЛАН Національного банку України у Facebook відбудеться пряма трансляція урочистого відкриття Global Money Week (англ.).

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Global Money Week ‒ це щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді.

Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.

#Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє!

#Навчайся! Накопичуй! Заробляй!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023 #кафедрафінансівчдту.