Ви тут: ЧДТУ Новини Запрошуємо на Global Money Week 2023 в ЧДТУ
Четвер, 16 березня 2023 16:19

Запрошуємо на Global Money Week 2023 в ЧДТУ

Завантажити прикріплення:

Із 20 березня до 02 квітня 2023 року запрошуємо студентів, колег та всіх охочих долучитися разом із кафедрою фінансів Черкаського державного технологічного університету до Global Money Week ‒ щорічної міжнародної інформаційної кампанії, яка включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді!

На учасників чекають вікторини, конкурси, вебінари, ігри, лекції, зустрічі з професіоналами, майстер-класи, спільний перегляд фільму та інші цікаві події.

Орієнтовна програма заходів додається. Запрошення на заходи та інформація про них оновлюватиметься щоденно.

За результатами святкування GMW 2023 кафедрою фінансів будуть визначені та нагороджені призери в різних номінаціях.

Ставайте учасником Global Money Week! Приєднуйтесь до нас!

Усі матеріали про Global Money Week в Україні − за посиланням на офіційному лендингу Національного банку України.

#Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє!

#Навчайся! Накопичуй! Заробляй!

#ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023, #кафедрафінансівчдту.

Галерея зображень