Ви тут: ЧДТУ Новини На базі ЧДТУ пройшло засідання Регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад Черкащини
Понеділок, 20 лютого 2023 15:28

17 лютого 2023 року на базі Черкаського державного технологічного університету пройшло засідання Регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад, до якого долучилися понад 50 представників територіальних громад Черкащини.

У події взяли участь: начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, голова Черкаського регіонального відділення ВАОТГ Володимир Міцук, перший заступник голови Черкаської ОВА Наталія Кравченко, заступник голови ОДА Олександр Турченяк, начальниця Управління охорони здоров‘я ОДА Антоніна Уманець, начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник директора – начальник управління капітального будівництва Департаменту будівництва ОДА Олександр Мацко, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко, в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор, представники управлінь та відомств в Черкаській області.

Під час засідання учасники  обговорили нагальні питання, що впливають на життєдіяльність та розвиток територіальних громад та приділили окрему увагу інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади, зокрема облаштування комфортних місць для їхнього проживання, надання робочих місць тощо.

У своєму виступі в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор подякував Черкаській обласній військовій адміністрації, Черкаській міській раді та територіальним громадам за підтримку просвітницько-патріотичного проєкту Черкаського державного технологічного університету «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», наголосивши на необхідності заохотити молодь здобувати освіту та працевлаштовуватися у своєму селищі, своєму місті, у своїй області, своїй країні. Принагідно представники територіальних громад обговорили з очільником єдиного технологічного закладу вищої освіти перспективи відкриття низки нових спеціальностей технічного спрямування.

– Наразі одним із пріоритетних завдань, що стоять перед університетом, є спрямування професійних сил на підготовку фахівців, які відбудують та розбудовуватимуть вільну, демократичну, успішну Україну,  зазначив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.