Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора з Міжнародним днем студента
Четвер, 17 листопада 2022 08:26

Привітання в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора з Міжнародним днем студента

Дорогі студенти!

17 листопада особливий день єднання студентства всього світу – Міжнародний день студента.

Щиро вітаю вас зі святом студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, студентська молодь продовжує навчатися, розвиватися та допомагати Україні виборювати перемогу. Студенти стоять на обороні країни і в тилу, ініціюють та впроваджують реформи, роблять наукові відкриття та генерують креативні проєкти. Черкаський державний технологічний університет пишається своїми студентами, адже ви – втілення національних чеснот, які не дозволять знищити нашу державу!

Бажаю вам невпинного розвитку, великих перспектив, широких горизонтів для втілення мрій, натхнення на особисті перемоги у вільній, незалежній, успішній європейській Україні!

в.о. ректора Черкаського державного

технологічного університету