Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ презентував освітній проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» старшокласникам села Драбівці Новодмитрівської громади
Середа, 16 листопада 2022 17:10

Черкаський державний технологічний університет продовжує знайомити старшокласників об’єднаних громад Черкащини з єдиним технологічним закладом вищої освіти регіону у межах реалізації регіонального просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

16 листопада 2022 року в.о. ректора ЧДТУ Олег  Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Андрій Чорній та завідувачка підготовчого відділення ЧДТУ Оксана Яшан, на запрошення голови Новодмитрівської об'єднаної громади Артема Кухаренка, завітали до Драбівецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Під час візиту освітяни зустрілися зі старшокласниками села Драбівці, аби презентувати унікальний регіональний патріотично-просвітницький проєкт ЧДТУ «Вчись, працюй, живи на Черкащині» та розповісти про перспективи навчання в провідному закладі вищої освіти  регіону.  На зустрічі молодь дізналася про розмаїття актуальних технічних спеціальностей, нюанси вступної кампанії, широкий спектр місць для проходження практики й стажування в Україні та закордоном, співпрацю закладу вищої освіти зі стейкхолдерами та відомими підприємствами. Упродовж діалогу говорили про особливості навчання в університеті, культурно-патріотичні заходи в ЧДТУ, організацію дозвілля, прогресивне студентське самоврядування, можливості для професійного та особистого розвитку, переваги успішного працевлаштування для випускників ЧДТУ.

Цього дня в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор підписав Договори про співпрацю з Драбівецьким навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, який очолює Галина Охріменко, та Новодмитрівською сільською територіальною громадою, де головує Артем Кухаренко. Відповідно до укладених угод партнери співпрацюватимуть у напрямі максимальної реалізації та розвитку творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді, розвитку економічного та культурологічного потенціалу Новодмитрівської громади.