Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочався другий курс безкоштовних занять із української мови (відео)
Середа, 05 жовтня 2022 10:07

У ЧДТУ розпочався другий курс безкоштовних занять із української мови (відео)

4 жовтня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті пройшло перше заняття з української мови вже другого набору слухачів безкоштовних мовних курсів, ініційованих кафедрою української мови та загального мовознавства на волонтерських засадах.

На початку першої зустрічі доцентка кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ Людмила Береза ознайомила учасників із планом роботи та окреслила основні віхи історії, коли українців штучно відрізали від мовного коріння.

–  Для початку потрібно вивчити історію мови, аби зрозуміти, чому ж в Україні нею розмовляють не всі, – зазначила Людмила Береза. – На заняттях ми будемо вивчати граматику, фонетику, вчитимемося будувати власне висловлювання.

Заняття з української мови відбуватимуться щовівторка о 12:00 в конференцзалі університету.

Репортаж Суспільне Черкаси