Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти факультету гуманітарних технологій ЧДТУ взяли участь у міжнародній конференції «CULTURE EXCHANGE»
Вівторок, 27 вересня 2022 10:01

У межах співпраці Черкаського державного технологічного університету зі STEKOM University (Індонезія) студенти факультету гуманітарних технологій ЧДТУ: магістранти Анна Ковтун  і Олег Гуравський (кафедра іноземних мов та міжнародної комунікації, група МНП-15 ) та третьокурсниця Світлана Шутько (кафедра прикладної лінгвістики та перекладу) взяли участь у студентській конференції програми культурного обміну «CULTURE EXCHANGE», що проходила 21-23 вересня 2022 року.

Близько 20 учасників із різних куточків світу розповідали про історичну спадщину, культурні і кулінарні традиції та звичаї своїх народів. Чудові презентації, захопливі розповіді  й активне обговорення об’єднали представників 12 різних країн. Магістрантка ЧДТУ Анна Ковтун відмінно впоралася із завданням познайомити  учасників з національними традиціями та українськими стравами. Її розповідь щиро зацікавила слухачів, спонукавши до запитань та бажання відвідати Україну, щоб поласувати традиційними смаколиками. Зі свого боку, третьокурсниця  Світлана Шутько майстерно презентувала міжнародній студентській спільноті сучасні музичні вподобання українців. Презентація Світлани викликала жвавий інтерес учасників, які активно ставили запитання, обговорювали музичні гурти та захоплювалися талановитою українською молоддю, висловивши прагнення побувати на концертах українських виконавців.