Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Понеділок, 29 серпня 2022 09:47

29 серпня 2022 року о 9:00 колектив  Черкаського державного технологічного університету під час засідання ректорату доєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської фeдеpaцiï проти України.

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається в країні щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля увічнення героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.