Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Софія МАКАРЕНКО
П'ятниця, 26 серпня 2022 12:07

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Софія МАКАРЕНКО

Софія Макаренко закінчила магістратуру за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету у 2022 році.

Нині випускниця ЧДТУ волонтерка та менторка Української Волонтерської Служби.

«Кожен і кожна має право на щастя. Щастя бути вдома. Щастя бути поруч з сім'єю, родиною. Щастя мати вірних друзів. Щастя займатися улюбленою справою. Щастя бути здоровою і т.д.

Я щаслива, бо незважаючи на всі виклики долі продовжую «лупати цю скалу». Роблю те, що можу, й з тим, з ким хочу. Катаюся на гойдалці перемог і невдач, але не здаюся, бо «хто, якщо не я».

Зараз займаюся з Мариною Бабченко проєктом «Благодійна крамничка Antrisol». Це не просто крамниця, це спосіб допомогти ЗСУ й виразити свій патріотизм через речі й смаколики», – розповідає Софія Макаренко.

Галерея зображень