Ви тут: ЧДТУ Новини Делегація ЧДТУ взяла участь у заходах до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Понеділок, 29 серпня 2022 12:55

Делегація Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором доєдналася до вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Спільно з очільниками області та міста, учасниками АТО, родинами військових, громадськими активістами після молебню за здоров’я живих та літії за загиблими захисниками України освітяни ЧДТУ поклали квіти до Меморіального комплексу пам’яті учасників АТО.

Пам'ятна дата встановлена Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність.