Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Сергій ШМИГОЛЬ
Четвер, 11 серпня 2022 10:07

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Сергій ШМИГОЛЬ

Сергій Шмиголь закінчив будівельний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Хімічні технології неорганічних речовин» у 2016 році.

Нині випускник ЧДТУ – депутат Черкаської міської ради. Один із засновників приватного підприємства Майстерня крафтового хліба «Агроельф». Голова Студентської ради ЧДТУ у 2014 – 2015 рр. Один із засновників Черкаської міської та Черкаської обласної студентських рад. Один із засновників молодіжного донорського руху. У 2021 році отримав статус «Почесний донор», маючи вже більше 50 безоплатних кровоздач. Веде активну громадську, суспільно-політичну та волонтерську  діяльність. З травня 2022 року є регіональним керівником Програми фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам від УВКБ ООН, що реалізується у партнерстві з благодійною організацією «Право на захист».