Ви тут: ЧДТУ Новини УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Наталія МАКАРЕНКО
Середа, 10 серпня 2022 10:11

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЧДТУ. Наталія МАКАРЕНКО

Наталія Макаренко закінчила лінгвістичний факультет Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю «Переклад» у 2013 році. Під час навчання Наталія була сумлінною студенткою, брала участь у міжнародних проєктах. Отримала Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS). Він підтверджує просунутий рівень володіння мовою та відповідає найвищому рівню (С2) на шестирівневій шкалі компетенцій Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

У 2020 році закінчила магістратуру Технічного університету м. Хемніц Німеччина і отримала диплом магістра гуманітарних наук. До 2021 року була науковим співробітником кафедри німецької мови цього університету.

Нині випускниця ЧДТУ працює викладачем німецької мови в Державному професійно-технічному навчальному закладі (SBBZ Ernst Arnold Greiz) м. Грайц, Німеччина.

Галерея зображень