Ви тут: ЧДТУ Новини Історики ЧДТУ взяли участь у відкритті виставки «Комунізм = Рашизм»
Вівторок, 19 липня 2022 09:47

Історики ЧДТУ взяли участь у відкритті виставки «Комунізм = Рашизм»

7 липня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті – «Комунізм = Рашизм». Викладачі кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університетузавідувачка кафедри історії та права, доцент Ірина Стадник та доцент кафедри Оксана Яшан взяли участь у відкритті виставки. Презентував виставку особисто один з її авторів – директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті Ігор Кулик. Виставка «Комунізм = Рашизм» охоплює 13 історій українців, які постраждали від комуністичного режиму ХХ століття та від рашистського у ХХІ столітті, та наочно демонструє, що криваві методи росії не змінилися ще з минулого століття.

Після презентації виставки усі охочі мали змогу переглянути навчальні відео про пошук репресованих та отримати відповіді на хвилюючі питання.